Previous
Next

Opláštění výtahových šachet

Opláštění vnitřních výtahových šachet

Plech - oplechování se používá především u šachet umístěných v průmyslových halách a skladech. Do konstrukcí jsou vkládány plechové kazety, povrchová úprava kazet je komaxitováním v odstínech dle RAL.

Sádrokarton – při použití sádrokartonu je nutné, aby byl podložen plechem, tak aby plášť vyhovoval požadované pevnosti bočních stěn výtahové šachty. Pomocí sádrokartonu lze provádět pláště s požární odolností.

CETRIS – cementotřískové desky se dají použít stejně jako sádrokarton, nemusejí se podkládat plechem. Pomocí těchto desek je rovněž možno dosáhnout požární odolnosti pláště.

Sendvičové panely – možno použít široký sortiment sendvičových panelů v různých tloušťkách a barevných odstínech. Je možno zvolit mezi hladkými panely nebo profilovanými. Opět je i zde možnost použití panelů s požární odolností.

Bezpečnostní skla CONNEX - skla je možno dodat mimo klasického čirého provedení také v tónovaných odstínech. Dále je možno použít také probarvených folií, které se nalévají mezi sklad při výrobě těchto bezpečnostních skel.

Protipožární sklo – dle stupně požadované požární odolnosti je možno zvolit protipožární sklo s bezpečnostním sklem CONNEX.

Opláštění výtahových šachet lze barevně upravit dle přání zákazníka, k dispozici je široký rozsah barev.

Veškeré výše uvedené způsoby opláštění je možné kombinovat na jedné konstrukci výtahové šachty.

ONLINE POPTÁVKA Nový web

Spuštění nového webu... více

naše certifikáty
IAF
TUV
UVP CR
CSTV
VÝTAHY Dc, s.r.o. - idatabaze.czVýtahy - idatabaze.cz